AUGSTAS IZŠĶIRTSPĒJAS DIGITĀLĀ DRUKA - precīza un izteiksmīga druka uz gaiša papīra. Īpaši ērti, ja ielūgumā ir uzrunas un/vai tie ir dažādās valodās. Pilns krāsu spektrs, krāsu pārejas un toņu nianses.

DIGITĀLĀ DRUKA AR ZELTU - iztaiksmīga, matēta zelta krāsas druka ar nelielu mirdzumu. Parasti tiek izmantota kopā ar DIGITĀLO DRUKU (skat. augstāk). Taču izmantojama arī atsevišķi. Var drukāt kā uz gaiša, tā tumša papīra. Pieļauj izmaiņas dizainos.


SIETSPIEDE - drukas veids ar ļoti augstu precizitāti. Ļauj drukāt gan tumšu krāsu uz gaiša papīra, gan gaišu krāsu uz tumša papīra. 


RELJEFSPIEDE AR KRĀSU (AUKSTSPIEDE) - ļoti elegants drukas veids. Dizains tiek iespiests papīra virsmā, radot izteiksmīgu reljefu. Šajā gadījumā reljefs ir veidots kopā ar rozā krāsu. Izmantojams dažādu krāsu papīriem. 


FOLIJSPIEDE - metode, kurā papīram tiek uzspiests folija pārklājums. Ierasti tas ir zelta, sudraba vai kapara, ar izteiktu spoguļefektu, taču foliju krāsas un iespējas ir ļoti plašas. Pieejamas arī matētas folijas, kā arī dažādu krāsu (balts, zils, zaļš utt). Izmantojama uz dažādu krāsu papīriem. Var tikt iespiests ar vai bez reljefa.


PLĒSTĀS MALAS - apstrādājot ielūgumus viens no veidiem, kā piešķirt tiem elegantu šarmu ar plēsto malu efektu.

UZRUNA UZ APLOKSNES - UZRUNAS DRUKA UZ PIESKAŅOTA DIZAINA UZLĪMĒM - pamatā šo metodi iesaku, izvēloties krāsaina vai tumša papīra aploksnes, kā arī izmantojot aploksnīšu sagatavi. Uzlīme ne vien ļauj veiksmīgi personalizēt aploksni, bet arī papildina dizainu. Uzlīmes tiek drukātas digitāli.


UZRUNA UZ APLOKSNES - UZRUNA DRUKĀTA TIEŠĀ VEIDĀ UZ APLOKSNES - aploksnītes tiek drukātas digitāli, iekļaujot adresāta druku aploksnes priekšpusē. Vienīgā drukas prasība ir - aploksnes papīram jābūt baltam.


LAKAS ZĪMOGS - dizainā iespējams izmantot dažādu krāsu lakas, iespiežot tās ar kādu no standarta  zīmogiem (alfabēta burts, karaliskā lilija, savīti gredzeni) vai izgatavojot personalizētu pāra emblēmu. Zīmogs ierasti ir kā aizdare aploksnei, to var papildināt ar lenti, striķīti, uzrunas lapiņu vai kādu citu elementu.


UZLĪME APLOKSNES AIZLĪMĒŠANAI - ņemot vērā skaisto un pārdomāto aploksnes iekšpusi, būtu žēl tās aizlīmēt, izmantojot klasisko aplokšņu aizlīmēšanu, jo tas paredzētu to plēšanu. Tāpēc ierasti pāri ielūgumus pasniedz vai nu neaizlīmētā aploksnītē, vai aizlīmē to no ārpuses ar pieskaņotu uzlīmīti.


LĀZERGRIEZUMI - gan pašu ielūgumu, gan aploksnīti vai vāciņus iespējams papildināt ar dažādas sarezģītības lāzergravējumiem, tas ļauj veidot mežģīnes, rakstus, vai pat pašu ielūguma tekstu.


PAPILDUS ELEMENTI UN DETAĻAS - papildinot ielūgumu, iespējams piemērot dažādas koka vai cita veida detaļas, samta vai zīda lentes, striķīšus un citus elementus.

Pirkumu grozs